Su Testisi

Magazin takip etmediğim ve zaten sevmediğim için tesadüfen gördüğüm bir haber üzerine bu yazıyı yazıyorum. Haberi görünce haber sitelerine baktım ve kimsenin dikkatini çekmeyen birşey dehşete düşürdü beni. Toplumun geldiği durum: İbret alınması gereken bir konuda insanların bu tarfını farketmek istememesi kahretti beni
Ey anne babalar ve karısından sorumlu olduğunu düşünmeyip herkes istediği gibi yaşasın veya ben onu beklerim canım karım o benim mutlu olsun diyenler; iffet bu kadar değersiz mi oldu gözünüzde. Hayat arkadaşınızı alkol ve kötü arakadaşlardan uzak tutun. Toplumun bozulması aileden ve fertlerden başlar.
Lütfen silkinelim. Doğan yavrulara yazık. Evladınız şayet sizin normal karşıladığınız yaşayış şeklinin tersi şekilde yani namuslu bir evlat olursa koca seçiminden veya hanım seçiminden dolayı sizi suçlarsa hakkı değil midir?
Anlaşılması için:

ÇARŞAMBA günü www.annekaz.com'da gördüğüm ve bu boyutunu kimse düşünmedi mi dediğim bu haber için; düşünen varmış dedirten bir makale

Hıncal Uluç'un 4-Şubat tarihli yazısını lütfen okuyun. Son cümle hakikaten birçok ibret noktasını barındırıyor..

Gazetenin sadece linkini verebiliyorum

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2011/02/04/bu_nasil_bir_mahalle_baskisidir


"Kimse de, onu Azize ilan ederek, gençliğin önüne "Rol model" diye koymaya kalkmasın..
Defne Joy Foster'in ölüm sebebi bilinmiyor..
Astım hastasıymış. Fena halde sarhoşmuş. Bilinen o.. Alkol mü?. Son zamanlarda zararı bilimsel araştırmalara konu olan, bir nevi doping, enerji içeceklerinin aşırı kullanılması mı?. Uyuşturucu mu?. 10 gün içinde Adli Tıp gerçeği açıklayacakmış.. Öğreneceğiz.
Ama benim görüşüm değişmeyecek.
Defne'nin ölümü tipik bir "Su testisi, su yolunda kırıldı" olayıdır!.."

 

Ve bu blogu da lütfen ziyaret edin.

http://cahidejibek.wordpress.com/2011/02/05/defneyi-birak-diger-defnelere-bak/#more-6915

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !